Site Haritası

İMKANLARIMIZ

Odalarımız

Tüm odalarımız öğrencilerimizin rahatı ve huzuru göz önünde bulundurularak itinayla hazırlanmıştır. Odalarımızda yeterli sayıda gardrop, masa, sandalye, sandıklı bazalı yatak, televizyon ve dış hattan direkt bağlantı yapılacak telefon bulunmaktadır. Duş ve WC’ler birinci sınıf malzemeler ile hazırlanmıştır.

24 saat sıcak su imkanı bulunan yurdumuzda yeterli miktarda wc, banyo olup ayrıca öğrencilerimizin tercihine göre wc'li banyolu odalarımız da bulunmaktadır.

Ayrıca her odada reciever (uydu) bulunmaktadır.

iki ve üç kişilik kaloriferli ve tercihe göre balkonlu odalarımız yıl boyunca sizilerin rahatı ve huzuru için tercihinizi bekliyor.

İtinayla seçilmiş şık nevresim takımları Özel Akdeniz Kız Öğrenci Yurdu tarafından verilmektedir. Ayrıca nevresim takımları belirlenen zamanlarda periyodik olarak kat hizmetlileri tarafından değiştirilip, öğrenci odaları temizlenmektedir.

Etüt Salonu

Geniş etüt salonumuz 60 kişi kapasitelidir. Balıkesir'deki mevcut yurtlar arasında en geniş etüt salonudur.

İnternet Salonu

İnternet Cafemizde mevcut bilgisayarlarımız ve kablosuz internet ağımızla 24 saat huzurlu ve en uygun ortamda ders çalışmanız için düşünülmüş ve dizayn edilmiştir. İsteyen öğrenciler kendi bilgisayarlarını getirip, odalarında kablosuz internetten faydalanabileceklerdir.

Güvenlik

Her iki yurdumuzda güvenlik kameralarıyla 24 saat izlenmektedir.

Kafeterya / Kantin

Cafe kantinimizde güzel vakit geçirebilir, büyük ekran TV ile sinema keyfini yaşayabilirsiniz.

Fitness Salonu

Biz profesyonelce düşünüp, sizlerin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda daima yeni ve kaliteli hizmet anlayışıyla buradayız. Fitness salonumuzda; 1 adet mekik aleti, 2 adet kürekli bisiklet, 1 adet masajlı koşu bandı, step tahtası ve masa tenisiyle boş vakitlerinizi en iyi şakilde değerlendirmeniz amaçlanmıştır.

Kat Hizmetlerimiz

Çamaşır makinelerimizin kullanımı ücretsizdir. katlarda ütü,ütü masası ve kettle bulunmaktadır.Yurt yönetimi tarafından temin edilen nevresim takımlarının temizliği ve değişimi periyodik olarak kat görevlileri tarafından yapılmaktadır.

SEÇKİN KADRO VE DENEYİMLİ PERSONEL OTEL KEYFİNDE, EVİNİZ SICAKLIĞINDA….

Tanıtım Videolarımız
Sanal Gezinti
Ziyaretçi Defteri
Kayıt Belgeleri
Nehir Ajans