Site Haritası

KURUMSAL

Batılı ülkelerdeki yurt anlayışına paralel olarak temelinden yurt olarak projelendirilen yurt binalarımız, bütün ayrıntılar düşünülerek planlanmıştır ve Milli Eğitim bakanlığınca hazırlanan özel öğrenci yurtları yönetmeliğine göre dizayn edilmiştir.

Akdeniz I Kız Öğrenci Yurdumuz 2005-2006 Öğrenim yılında Akdeniz II Kız Öğrenci Yurdumuz ise 2008-2009 Öğrenim yılında hizmete açılmıştır. Her iki binamızda deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmıştır.

AKDENİZ 1 KIZ ÖĞRENCİ YURDU AKDENİZ 2 KIZ ÖĞRENCİ YURDU  

Katlarda geniş merdivenler, hava boşlukları, yanmaz çelik kapılar, yangın tüpleri, duman alarm sistemleri bulunmaktadır. Bunlar itfaiyenin ve özel yurtlar yönetmeliğinin öngördüğü standartlar göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Yangın tüpleri ve yangın malzemeleri periyodik bakımları yaptırılarak kullanıma hazır durumda muhafaza edilmektedir.

Kaloriferli, tek, iki, üç ve dört kişilik odaları 24 saat sıcak su ve internet imkanı, bina içi kablosuz internet bağlantısı, CE Belgeli 8 kişilik asansörü, tüm odalarında tv. telefon, gardrop, sandıklı bazalı yatak, çalışma masası ve laminant parke zemini ile otel konforunu yaşayacaksınız.

Öğrencilerimizin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkanlar sunan ÖZEL AKDENİZ YÜKSEKÖĞRENİM KIZ ÖĞRENCİ YURTLARI herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürecek ve geleceğimizin teminatı olan genç kızlarımızın öğrenim hayatlarında yeni evleri olacaktır.

SEÇKİN ÖĞRENCİLER İÇİN SEÇKİN MEKAN

MÜDÜRLERİMİZ

Özel Akdeniz I Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Müdürü
Emekli Öğretmen Faik Akdeniz

Özel Akdeniz II Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu Müdürü
Kimya Öğretmeni Esma Akdeniz

PERSONELİMİZ

Akdeniz Kız Öğrenci Yurtları öğrencilerine evlerinin konforunun ve sıcaklığını sunmayı, anlayışlı ve tecrübeli yönetimi, güleryüzlü personeli ile kendisini tercih edenlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş bir kuruluştur.

Tanıtım Videolarımız
Sanal Gezinti
Ziyaretçi Defteri
Kayıt Belgeleri
Nehir Ajans